Neden bizi tercih etmelisiniz?

En iyi SEO hizmetini sunuyoruz

Günümüzde internetin ve dijital pazarlama ağının hızla gelişmesi ile rekabet ortamı da artmıştır. Pandemi süreci dünyada tüm işyerleri ve sektörleri olumsuz bir şekilde etkilemiştir. Bu süreçte e-ticaret in ve web sitelerinin önemi hızla artmıştır. Daha önceden web sitesi olmayan orta ve küçük ölçekteki işletmeler bile web sitesi yaptırmıştır. Bu da rekabete yol açmıştır.

Bunun üzerine 2021 yılının son çeyreğinde İLKER UĞRAŞKAN tarafından seocubul.com kurulmuştur.

Çünkü arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmak için firmalar hızlı bir yarışa girmiştir. Her işletme satışlarını artırmak için yani üst sıralamada yer almak için google adwords (aylık reklam) vermek ve web sitelerine seo hizmeti yaptırmak durumundadırlar.

Biz Kimiz?

İşletmeler için her ay reklam hizmeti satın almak maliyetlidir. Daha önce sitenize hiç seo yaptırmadıysanız. Biz bu hizmeti size profesyonel ekibimizle rekabetçi piyasada arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlamaktayız.

Yoksa web siteniz yok mu? Hiç sorun değil 10 yılı aşkın uzman yazılım ekibimizle bu sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal web sitenizi ve seo hizmetinizi üstlenmekteyiz.

Dijital pazarlama mı yapmak istiyorsunuz? Bu konuda da siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. E-ticaret ve sosyal medya yönetimleri için çözüm ve hizmet sunmaktayız. 

İş Akış Şeması

Çalışma Sürecimiz

1

Planlama

2

Araştırma

3

Optimizasyon

4

Sonuçlar